fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.
Силиконска модла колачи снегулки 6/1 silikonska modla novogodisni kolaci Original price was: 300 ден.Current price is: 179 ден.
Силиконска модла новогодишна 7/1 Silikonska modla Original price was: 280 ден.Current price is: 179 ден.

Силиконска новогодишна модла 6/1 Silikonska modla novogodis

Original price was: 280 ден.Current price is: 179 ден.

Шифра: 616102 Категории ,
Сподели:
Мафините/Какс-кексите лесно се ослободуваат од тавата со притискање на основата и излегување од нив
Големина:28,5X17X2,5cm (Ве молиме дозволете грешка при мерењето 1-3mm) 
Нелеплива завршница
од типот на храна, силиконска материја 1 x силиконски тавче за калапи и за домашна и за употреба 
Машина за миење садови, рерна, замрзнувач и микробранова печка.
лесно во мали простори ја задржуваат својата форма;
нема повеќе проблеми со складирањето или редење

  • И за домашна и за употреба
  • Машина за миење садови, печка, замрзнувач и микробранова печка.
  • 1 X Силиконски калап тава
  • Силиконска материја со квалитет на храна
  • Нелеплива завршница
Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Силиконска новогодишна модла 6/1 Silikonska modla novogodis

Original price was: 280 ден.Current price is: 179 ден.
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД