fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Силиконска подлога за месење тесто / Silikonska podloga za mesenje testo

179 ден449 ден

40x30cm
40x50cm
45x65cm
50x70cm
50x80cm
SKU: Не е достапно Категории , , Ознаки: , ,
Сподели:
✅ За побрзо и полесно подготвување на солени и слатки деликатеси, користете силиконска основа која можете да ја ставите на работната маса.
✅ Подлогата има исцртани дијаметри
✅ Лесен за складирање и одржување. Можете да го исчистите со влажна крпа или да го измиете.
Голема силиконска подлога за тркалање за фондан, пециво, глазура, итн.
Направена од силикон кој обезбедува нелеплива површина!
Идеален за тркалање фондан, пециво, тесто итн.
Вградува практични ознаки за големина за мерење колачи!
Ќе ја одржува вашата работна површина чиста.
Нема повеќе фрлање тесто или фондан од работната плоча.
Лесно се чисти.
Да не се користи со остри предмети.Материјал: силиконска
форма: правоаголник
Карактеристики: кујнски алат, антилизгачки, отпорен на високи температури, обликувани градации.

Забелешки:
Поради разликата во поставките на светлината и екранот, бојата на предметот може малку да се разликува од сликите.
Дозволете мала разлика во димензиите поради различното рачно мерење.

Пакетот вклучува:
1 x подлога за сечење во ролна

Наша цел е да ви покажеме точни информации за производот. Производителите, добавувачите и другите го обезбедуваат она што го гледате овде.
димензија

40x30cm, 40x50cm, 45x65cm, 50x70cm, 50x80cm

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Силиконска подлога за месење тесто / Silikonska podloga za mesenje testo

Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД