fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Карактеристики: -Чашите за печење се направени од силикон за храна, одобрени од FDA, без BPA. Екошки нетоксичен, флексибилен, повторно употреблив и издржлив. -Силиконските калапи за печење природно не се лепат за да направат ветре да никнат совршено обликувани печени јадења.

– Функцијата нелеплива, беспрекорна и отпорна на мирис гарантира дека силиконските облоги за кекси се многу лесни за чистење. Спецификации: Материјал: 100% силикон за храна, еколошки

Големина: Референтна табела со големина

Безбедно спакувано во вреќа со меурчиња.

Љубезно потсетување: -Измијте го со чиста вода и дезинфицирајте го со врела вода пред употреба; Измијте го и по употреба ставете го на чисто и суво место. Чувајте го подалеку од директна сончева светлина кога го чувате. Температурен опсег:-40~230°C Забелешка: Може да има мали разлики во тонот на бојата на сликите и вистинскиот предмет. Дозволете 1-2mm да се разликува поради рачно мерење, благодарам.

Материјал: силикон

Големини (cm): 7×6

Тежина на парче (гр): 7,3

Тип на пакување: кутија од 6 парчиња/пвц

 

Димензии 7 × 7 × 6 cm

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Силиконски модли мини Silikonsko modli mini 50551”
Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Силиконски модли мини Silikonsko modli mini 50551

Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД