Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Шише прскалака за оцет и зејтин Sise prskalka za ocet i zejtin C339 244мл

219 ден

Сподели:

 

Сад за сервирање Qlux масло и оцет 244 мл

Со функција за прскање за апсолутна прецизност и капак за безбедно складирање.

Ви овозможува лесно да исцедите оцет, сок од лимон, сосови од соја со маслото за стаклена спреј. Шишетоза  Маслото со спреј за стакло е лесен за употреба и лесно се чисти.

Стакленото тело е погодно за машина за миење садови. Препорачливо е капакот да се мие рачно.

Карактеристики на производот

  • Материјал/Материјал: Стакло/пластика
  • Големина: 18 см*5см
  • Волумен: 245 ml
  • Број на парчиња: Едно парче
  • Ви овозможува лесно да исцедите оцет, сок од лимон и соја сосови со стаклениот сад со масло за прскање.
  • Стакло спреј за масло е лесен за употреба и лесен за чистење.
Димензии 5 × 5 × 18 cm

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Шише прскалака за оцет и зејтин Sise prskalka za ocet i zejtin C339 244мл”
Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Шише прскалака за оцет и зејтин Sise prskalka za ocet i zejtin C339 244мл

219 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД