fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Супстанција: Пластик метал

Големини (cm): 11x11x17

Тежина на парче (гр): 123

 

Димензии 11 × 11 × 17 cm

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Сито за брашно и шекер рачно Sito za brasno i seker racno 13018”
Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Сито за брашно и шекер рачно Sito za brasno i seker racno 13018

149 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД