fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Скара подвижна на тркала Skala podvizna na trkala

3.190 ден

SKU: 10853 Категории ,
Сподели:

Оригинален производ од полски дистрибутер!

Надвор е се поубаво, а мирисот на скара од околните куќи сè почесто допира до нас.

Време е да ја започнете сезоната на скара со сосема нова и подобрена скара!

Доаѓаме да помогнеме и да ја претставиме најновата скара на јаглен . Сите негови карактеристики и функции ќе го олеснат подготвувањето на совршена храна, благодарение на што секој состанок на отворено ќе го зачините со уникатните вкусови на вашите гости.

Достапната цена, леснотијата на користење и внимателната изработка се високо ценети од сите заинтересирани страни и клиенти.

 • Тип: јаглерод
 • Тип: пренослив
 • Материјал: емајлиран челик + дрво
 • Боја: црна и црвена сјај + дрво
 • Транспортни тркала: ДА
 • Две дрвени полици
 • Рачка за носење
 • Ветерниот штит
 • Хромирана решетка
 • Гниење плукање
 • Подесување на висината на решетката
 • Вентилатор
 • Вклучен е целиот хардвер за монтирање
 • Тежина: 6,5 кг

  Сетот содржи:

  Решетка за печење

  Јаглен коритото

  Ветерниот штит

  Две дрвени полици

  Рачка за носење на скара

  Тркала за движење на скарата

  Елементи за монтирање

  Упатство на македонски

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Скара подвижна на тркала Skala podvizna na trkala

3.190 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД