fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Софа со 2 седишта Naoki метал црно-пе природен 120x55x79cm Sofa naoki metal

6.370 ден

SKU: 140-000007 Категории ,
Сподели:

Naoki тросед со 2 седишта pakoworld метал црно-пе природен 120x55x79cm

За оние од вас кои бараат градинарски тросед кој импресионира со својата естетика и квалитет на изработка, серијата Naoki е најдобриот предлог за купување.

Технички карактеристики:
Стабилна рамка изработена од метал со одличен квалитет (нога D50mm) со отпорност на стрес и абење.
Главно површината на софата од ЈП ратан. ПЕ ратан е еден вид еколошки синтетички ратан, кој може да се рециклира и потрајни од другите видови.
Има перниче за седиштето на троседот 2 cm во бела боја на слонова коска кое има патент.
Голема издржливост: погоден за надворешна употреба изложена на временски услови и влажност.
Се нуди во боја: Природна – Црна.

Димензии на производот:
Должина: 120 cm
Ширина: 55 cm
Висина: 79 cm
Висина на седиштето: 44 cm

Забелешки:
Производот се испорачува во фабричка амбалажа – Доаѓа во два дела: метална рамка и подлога на троседот – треба да се склопат заедно.
Нијансата на бојата на производот може малку да се разликува од неговата фотографска претстава на вашиот екран

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Софа со 2 седишта Naoki метал црно-пе природен 120x55x79cm Sofa naoki metal

6.370 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД