fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Соларна светилка лампа на сончева енергија 169893 / Solarna lampa na sonceva energija

169 ден

Сподели:

Батерија: 1 парче

Материјал: пластика

Ламбата на сончевата светлина е апсолутна безбедна и модерен, украсен додаток за куќата, работилницата, градината и гаражата.

Многу е лесно да се постави, бидејќи сè што треба да направите е да го поставите на саканото место.

Совршено е да се качи на тревникот, патеката, патиовите и надвор од градината бидејќи се отпорни на вода.
Светлото автоматски се вклучува кога е темно за да ви биде побезбедно да шетате низ вашата куќа, работилница или градина.

Исто така, може да спречи некои животни, бидејќи некои од овие несакани гости не сакаат силна светлина.

Го прави вашиот имот побезбеден; да им дозволите на соседите да видат кога некој ќе влезе во вашите простории и ќе ги одврати сите натрапници.

 

 

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Соларна светилка лампа на сончева енергија 169893 / Solarna lampa na sonceva energija

169 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД