fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Сталаза полица правоаголна пластика Stalaza polica pravoagplna 4/1 plastika B166-2

449 ден

бакарна
бела
крем
плава
сива
Сподели:

Повеќекратна полица за лесно складирање со уникатен дизајн на сталажата со четири  решетки, ова е идеално решение за складирање и лесен пристап до зеленчук и овошје во вашата кујна. чувајте широк спектар на прехранбени производи како кромид, компири, лук, ѓумбир и повеќе во оваа корпа со овошје и веднаш добијте лесен пристап до вашиот најчесто користен зеленчук. лесно да ја преместите корпата со овошје од едно место на друго без никакви проблеми. Високо издржлив квалитет на градба изработена од 100%  пластика, корпа со овошје со 4 решетки е изградена да трае долго, дури и со редовна употреба. нула контаминација на вашите складирани прехранбени производи.

Димензија: 31*40*75см

Димензии 31 × 40 × 75 cm
Избери Боја~

, , , ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Сталаза полица правоаголна пластика Stalaza polica pravoagplna 4/1 plastika B166-2”
Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Сталаза полица правоаголна пластика Stalaza polica pravoagplna 4/1 plastika B166-2

Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД