fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.
Полица Сталажа организер бања инокс 3/1 N06 Stalaza polica organizer banja kose inoks Original price was: 1.650 ден.Current price is: 1.250 ден.
Организер бања држач тоалет четка вц Е03 Organizer drzac cetka vc toalet Original price was: 1.000 ден.Current price is: 749 ден.
Продадено!

Сталажа полица организер метал пластика Stalaza polica organizer metal plastika

Original price was: 1.000 ден.Current price is: 650 ден.

Продадено!

Сподели:
  • Висок квалитет: Оваа купола е избор на висококвалитетни PS (отпорни на високи температури и добра издржливост) + нерѓосувачки челик. Нерѓосувачки челик. Еколошки нетоксичен, висока температура, лесен за чистење, издржлив, сјаен и помодерен.
  • Лесна подвижност и стабилност: опција за подвижни или статични тркала, секоје тркало има ротација од 360 степени
  • Стилски дизајн Цврста конструкција: атрактивен изглед, елегантна бела боја со облога во прав го штити уредот од вода
  • Метален материјал Цврст материјал
  • Заштитете го производот од свиткување вдлабнатини дури и ако има многу нерамномерно оптоварување на него.
  •  Заштеда на простор – Решете ги вашите проблеми со складирањето со оваа добро дизајнирана бела кула за складирање, заштеда на простор, практичност, лесна за складирање. Доволно што може да го стави во него јазот помеѓу фрижидерот и кабинетот. може да заштеди простор во малата кујна и бања.
  • Погоден за широк опсег на апликации, робусно и ефикасно складирање, што ви овозможува да користите повеќе простор.

Име на производ: Полица
Модел: B033
Стил: на подот
Материјал: пластика
Големина: 40,2x22x86,5cm
Број на полици: 4 бр

предност на производот:

голем капацитет
Боја бела , мобилен
Забелешка: Во оваа продавница има многу полици. Добредојдовте во продавницата

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Сталажа полица организер метал пластика Stalaza polica organizer metal plastika

Original price was: 1.000 ден.Current price is: 650 ден.

Продадено!

Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД