fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Стол детски панда ПВЦ Stol detski PVC panda Qlux -00836

219 ден

SKU: BSF00836 Категории , , ,
Сподели:
Малoto столче  со симпатичен принт во форма на лице на панда е многу лесен и удобен.
 Ова е идеален уред за да му го олесни животот на бебето кое го истражува светот.
 Седејќи на оваа столица, детето ќе може удобно да облече чорапи и чевли.
 Кога ќе порасне, производот може да се користи како потпирач за нозе за да стигне некаде или да седи удобно на биро.
Оригиналниот облик е комбиниран со површина што не се лизга и гумени нозе за да се направи столицата стабилна.
Избери Боја

Плава, Розе

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Стол детски панда ПВЦ Stol detski PVC panda Qlux -00836

Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД