fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Стол детски ПВЦ со Свирка и декор Stol detski so svirka i dekor

479 ден

Сподели:
  • Дизајн на свирче на дното, кога ќе се притисне со мали раце, кога бебето седи или станува, сунѓерот се собира и свирче за да направи звук, жив и интересен
  • Удобен потпирач за грб со заоблени и природни радијани, кој го ублажува притисокот на потпирањето
  • Со антилизгачка подлога, стабилна и не е лесна за лизгање, избегнувајќи странично лизгање и повреди од превртување предизвикани од играње деца
  • Како да го исклучите звукот на столчето што лае? Отворот за свирче можете да го блокирате со хартиена крпа или да го залепите отворот за свирче со селотејп, за да стане бесшумна верзија! Се надевам дека кога лае, извадете ја хартиената крпа од дупката за свирче Ако ја испуштите, повторно ќе се претвори во стол!
  • Илустрации на животни, живописни и интересни илустрации, слатки животински дезени ги интересираат бебињата

 

Што е вклучено
Број на ставки кои се вклучени 1 Парче
Тип на производ Стол
Дизајн Биро/Активност
Боја Розова Сива Плава Жолта
Материјал Пластика
Материјал за рамка Пластика
Тапациран грб Тапациран стол
Стол(и) што не се тапацирани
Капацитет за седење Седишта 1
Избери Боја

Жолта, Плава, Сива, Розе

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Стол детски ПВЦ со Свирка и декор Stol detski so svirka i dekor

Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД