fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Стол Џулита црн со дрвени ногарки Stol julieta

Original price was: 2.000 ден.Current price is: 1.490 ден.

Шифра: 029-000035 Категории ,
Сподели:

Притиснете овде за да ги преземете упатствата за склопување на производот.

Стол Џулиет црно-дрво ногарки

Дали барате седиште со модерен дизајн што хармонично го комбинира иновативниот дизајн со издржливите материјали на вашето време? Ако е така, тогаш столот Јулита е ваш избор.

Технички карактеристики:
* Едноставен грб и седиште изработени од полипропилен (PP) 1950g/m³ (100% материјал што може да се рециклира) со висока отпорност на абење и кинење.
* Неговиот дизајн ги поддржува половината и ‘рбетот. Се нуди во црна боја.
* Поддршка на 4 армирани букови дрвени ногарки, интегрирани со црни метални краци, со одличен квалитет и отпорност на тежина и време.
* Краевите на нозете имаат заштитни пластични капаци за заштита на подот од несакани оштетувања.

Димензии на производот:
Должина: 46 см
Ширина: 50 см
Висина: 82 см
Висина на седиштето: 47см.
Нијансата на бојата на производот може малку да се разликува од неговата фотографска претстава на вашиот екран.

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Стол Џулита црн со дрвени ногарки Stol julieta

Original price was: 2.000 ден.Current price is: 1.490 ден.
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД