fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.
Стол лулашка висечка Бекам Stol lulaska visecka platnena so dve pernici Original price was: 3.000 ден.Current price is: 2.499 ден.
Стол Лулашка камок плетен Stol lulaska hamok platnen Original price was: 1.850 ден.Current price is: 1.379 ден.

Стол лулашка платно Тесла Stol lulaska platno Tesla

Original price was: 3.000 ден.Current price is: 2.499 ден.

Шифра: 000190058 Категории , ,
Сподели:

Кога одат на кампување, луѓето ќе земат шатор, бидејќи тој е еден од незаменливите додатоци. Во шаторот луѓето не можеа да ја почувствуваат најблиската природа, бидејќи таа ги изолира од досадните инсекти како и од природата. Но, на наше задоволство, столчето за закачување на перница може да го реши проблемот со шаторот. Двата краја на воздушната столица може совршено да се закачат на гранки, на прилично растојание над земјата. Можете да уживате во шармантното сонце во удобниот воздушен стол, да го истегнувате телото во цела должина и да се чувствувате ослободени од гравитацијата. Тоа е сосема поинакво чувство од креветот дома. Уште повеќе, составен од висококвалитетен лесен материјал, воздушната столица лесно се носи и складира. Толку совршен висечки стол, зошто да не пробате?

1. Материјал: Полиестер Памук (40% Памук, 60% Полиестер)

2. Боја: Беж
3. Пакување:96 x 15 x 15cm(Д x Ш x ВС)
4. Стап: 95*3.3
5. Ткаенина: 120*150cm
6. Перница: 42*42cm (монохроматско платно како висечко столче), со реси (крпа со иста боја)
7. Тежина:2.7kg
8. Лежиште: 120 кг

9,Перници: бклучени 2бр

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Стол лулашка платно Тесла Stol lulaska platno Tesla

Original price was: 3.000 ден.Current price is: 2.499 ден.
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД