fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Стол метален ЛЕАНА Stol metalen Leana

2.790 ден

SKU: 0044-124-002 Категории ,
Сподели:

Градинската фотелја Leana е фотелја која комбинира класичен со модерен дизајн и ќе го привлече вниманието без разлика дали е поставена во градина или на балкон. Удобно, стабилно и елегантно со електростатско обоена челична рамка и полиестерски ратан ткаат на грбот и седиштето. Складирање за лесен транспорт и складирање. Погоден за домашна и професионална употреба.

Боја:
 
Сива со сив ратан
 
Димензии:
 
Должина: 56 см
 
Должина на седиштето: 42 см
 
Ширина 59 см
 
Ширина на седиштето: 46 см
 
Висина: 80 см
 
Висина на седиштето: 44 см
Максимална дозволена тежина: 120 кг
Спецификација:
Стел рамка – Електростатска боја – полиестерски ратан со исклучителна цврстина и издржливост
 
Дополнителни детали:
 
Високо квалитетна конструкција специјално направена 
Нијансата на бојата на екранот може да се разликува од вистинските.
Голема издржливост – Погоден за надворешна употреба.
Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Стол метален ЛЕАНА Stol metalen Leana

2.790 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД