fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Решетка лавабо умивалник водник бања Стопер за кади и мијалници resetka za labavo umivalnik stoper banja vodnik gp138

79 ден

SKU: gp138 Категории , Ознаки: , , ,
Сподели:

Затка за одвод за кујнска бања

Затка за мијалник за када Капак цедилка

 

  • Го спречува затнувањето на мијалниците и ви овозможува лесно да го отстраните отпадот насобран на нив со неговата свиткана структура.
  • Го спречува запушување од  косата додека се бањате да не ја затне кадата.
  • Се произведува во целосна усогласеност со мијалници и кади за капење.
  • Димензија ф11см*2см

 

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Решетка лавабо умивалник водник бања Стопер за кади и мијалници resetka za labavo umivalnik stoper banja vodnik gp138

79 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД