fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Сукало со секач за тестенини кроасани кифли Sukalo za testenini kiflicki kroasani

239 ден

SKU: орт457 Категории , , ,
Сподели:

Доколку сте љубители на кроасани, кифлички и слични печива, ова е алатката за вас!

  • Сукало со кое можете да направите/расечете правоаголни форми од тестото, со цел да полесно и побрзо го подготвите омиленото печиво
  • Направено од нетоксична пластика, безбедна за употреба
  • Иновативен дизајн, лесно за ракување
  • Димензии: 38 х 7cm

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Сукало со секач за тестенини кроасани кифли Sukalo za testenini kiflicki kroasani

239 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД