fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Опис на производот

Преклопен лесен за носење
Погоден е за складирање во суви и без влага.
Не закачувајте повеќе од 5 кг предмети на машината за сушење алишта.
Не бришете ја машината за сушење со тврди и течни хемиски материјали.
Теписи, килими, ќебиња итн. Не е погоден за сушење прибор.
Има капацитет за висење од 19 m.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Сушара алиста 18м Susara za alista 181149”
Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Сушара алиста 18м Susara za alista 181149

639 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД