fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Тегла бокал стакло плутена топчеста тапа tegla zacin hrana bokal plutena tapa

239 ден339 ден

SKU: Не е достапно Категории , , ,
Сподели:
  • 🎁 ✔️ ☑ Креативен дизајн: отпорен на влага и прашина. Функционално совршен за да служи како резервоар за складирање. Плута ќе го запечати шишето цврсто за да биде херметички за свежина.
  • 🎁 ✔️ ☑ Материјал на производот: Запечатен резервоар за складирање направен од високо квалитетно стакло, може да издржи моментална температурна разлика од -30°C-120°C.
  • 🎁 ✔️ ☑ Процес на производство: чисто рачно дуван, секој готов производ е уметничко дело што не може да се реплицира; Има рационализирано тело на шише кое не може да се совпадне со други методи на производство.
  • 🎁 ✔️ ☑ Внимание и услуга по продажбата: Поради разликата помеѓу различните монитори, аглите на фотографирање и осветлувањето, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот.
  • 🎁 ✔️ ☑ Мултифункционални – Овие стаклени канистри за складирање се извонредни, одлична издржливост, со рационализиран дизајн. Идеален е за складирање на шеќер, ориз, житарки, јаткасти плодови, грав, грицки, тестенини, кафе и чај, еспресо, грицки, конзерви, џемови,  брашно, зачини, колачиња, материјали за бања.
  • 🎁 ✔️ ☑ ДОБРА ФУНКЦИЈА НА ЗАПОТВУВАЊЕ – Нашиот стаклен сет на канистер има тркалезен топчест капак од плута за да се запечати за да не излегува воздухот, да ги спречи предметите од прашина, мали бубачки, да ви помогне да го наполните шишето и да ја чувате храната Се одржува свежа долго време.
  • . Класичниот спој на квалитетни стаклени тегли и природни капаци од плута е суштински комплет за складирање храна за вашиот дом!
Избери Големина

700мл, 950мл, 1250мл

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Тегла бокал стакло плутена топчеста тапа tegla zacin hrana bokal plutena tapa

Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД