Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Тегла стаклена коктел со чеп 3л на пластично постолје 001254/Tegla staklena koktel so cep 3l na plasticno postolje

479 ден

SKU: 001254 Категории , Ознаки: ,
Сподели:

Послужете ги вашите слатки пијалоци на врвен начин со диспензерот за пијалоци.

Тегла од 3л квалитетно изработена за беспрекорно точење на пијалоци.

Самиот дизајн на теглата дозволува практична намена и лесна преносливост со рачката која е поставена на самиот капак.

Теглата е подигнета на пластична декоративна платформа што овозможиува лесно точење дури и на високи чаши.

материјал: стакло/пластика

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Тегла стаклена коктел со чеп 3л на пластично постолје 001254/Tegla staklena koktel so cep 3l na plasticno postolje

479 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД