fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.
Продадено!

Тегли сет 3 за зачини метални коцка Tegla Set 3 za zacin metalni kocka

479 ден

Продадено!

SKU: 241206 Категории ,
Сподели:

Комплет метални кутии „Квадрат“. Сетот содржи три кутии со капаци погодни за чување кафе, шеќер и чај.

Карактеристики

Тежина 0,60 кг
Димензија 12*10*10 см
Земја на потекло Кина
Боја Бела, црна, беж
Материјал Метал

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Тегли сет 3 за зачини метални коцка Tegla Set 3 za zacin metalni kocka

479 ден

Продадено!

Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД