fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Термофор за топла вода Termofor za topla voda

179 ден199 ден

SKU: Не е достапно Категории ,
Сподели:
  • Термофор  шише за топла или ладна вода и сет ,Изработени од еколошки и издржлив природен гумен материјал, безбеден за употреба. Може да се користи како лек за болки, болки и спортски повреди.
  • Совршена големина за дома и патување .
  • Може да се повтори чистење (се пере во машина и рачно), лесно се суши, никогаш не бледнее; 
  • Ние се фокусираме на услугите на клиентите и квалитетот на производите и посветени на обезбедување производи со добар квалитет за клиентите. Ве молиме слободно контактирајте со нас ако нашите производи имаат какви било прашања, ние ќе се потрудиме да ве задоволиме!
Избери литража

2л, 1,7л

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Термофор за топла вода Termofor za topla voda

Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД