fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Толчник за коктели мохито со иноксна рацка дробилка мелница / Tolcnik za kokteli mohito inoksna racka drobilka melnica 730727

279 ден

SKU: 730727 Категории , Ознаки: , , ,
Сподели:

Сребрена дробилка за коктели од нерѓосувачки челик Миксер за шипки  Mojito коктел Мелница за пијалоци здробена

✅ Совршен за мешање нане

✅ Совршени за правење вкусни мохито, мохито од босилек од јагоди

✅ Изработен од висококвалитетен материјал од не’рѓосувачки челик

✅ Лесно се чисти и може да се мие во машина за садови, но се препорачува рачно перење

 

Опис:
100% сосема нов и висококвалитетен
Материјал на рачката: нерѓосувачки челик + пластика
Боја: Сребрена + Црна
Лентата за мешање од не’рѓосувачки челик ќе има цврст и елегантен дизајн во кој ќе уживате да правите пијалоци со овој комплет.
Одличниот материјал е изработен од нерѓосувачки челик, издржлив и лесен за чистење.
Решетката за текстура создава помазна каша со помалку работа.
Тешка ергономска рачка од нерѓосувачки челик.
Погоден за барови, ресторани, пабови, хотели и домови.
Обично се користи за пасирање на разни додатоци, свежо овошје за мешање во коктели или друга каша од храна.
Големина: 33*33*200мм
Количина: 1
Забелешка: Поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да не ја одразува вистинската боја на ставката. Ви благодарам!
 
Ќе уживате во правењето пијалоци.🤩

 

 

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Толчник за коктели мохито со иноксна рацка дробилка мелница / Tolcnik za kokteli mohito inoksna racka drobilka melnica 730727

279 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД