fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.
Лампиони микс сет 52 Lampioni miks set 52 Original price was: 600 ден.Current price is: 479 ден.
Традиционален Свеќник декорација на прозорци ПВЦ 7/1 Sveknik svetlecki na struja Original price was: 450 ден.Current price is: 319 ден.

Традиционален Свеќник декорација на прозорци ПВЦ 7/1 Sveknik svetlecki na struja

Original price was: 2.000 ден.Current price is: 1.419 ден.

Шифра: 880361 Категории ,
Сподели:
  • Совршен Божиќен подарок/Декорации за домот
  • Прифатете квалитетна пластика, оваа свеќа може да се напојува со батерија и USB кабел, што го прави погодно.
  • Секој што сака да го украсува својот дом за време на Божиќ, ќе ја добие оваа прекрасна свеќник, која доаѓа со тематски кутии за подароци
  • Ставете ја на вашето биро или на прозорецот, оваа свеќа ќе додаде топла и пријатна атмосфера во секоја соба.
  • Оваа новогодишна декорација со свеќи во елегантна боја е погодна за вашиот празник

Држач за свеќи за Божиќна декорација Елегантен финиш, опција за двојна напојување за дом за празнична атмосфера USB ламба за свеќа на полнење
Карактеристики:
Оваа божиќна декорација за свеќа во елегантна боја е погодна за вашиот прослави и празници .
Квалитетна пластика, оваа свеќа може да се напојува со батерија и USB кабел , правејќи го погодно.
Секој што сака да го украсува својот дом за време на Божиќ, оваа прекрасна свеќа, која доаѓа со тематски кутии за подароци, ќе
ја стави на вашата маса или на прозорецот, оваа свеќа ќе додаде топла и пријатна атмосфера во секоја соба.
Совршен Божиќен подарок/Декорации за домот

Спецификации:
Материјал: пластика
Боја: бронза, бела, (опционално)
Големина: околу 50x30x6cm

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Традиционален Свеќник декорација на прозорци ПВЦ 7/1 Sveknik svetlecki na struja

Original price was: 2.000 ден.Current price is: 1.419 ден.
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД