fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Електронски уред против инсекти панел 43kw/Elektricen sistem za unistuvanje insekti

1.649 ден

SKU: 09106 Категории ,
Сподели:
Покрива простор од 100м2
Модел Dynamic Ds 43W
Ги уништува инсектите со електрофореза третман
Влезен напон 220-230V
50Hz, 43W
Напон за уништување 2000-2200V

Летачки бубачки, муви и комареци се несакани гости кои ги напаѓаат просторите за живеење и им штетат на луѓето.

Можеби сте го пробале секој последен метод за да се ослободите од нив, но главно не успеавте.

Ви ја претставуваме нашиот панел за убиство на комарци која е вооружена со комбинирана моќ на ултравиолетова светлина и силен електричен удар.

Не бара инсталација! Едноставно приклучете го кабелот и закачете ја ламбата убиец за да започнете да ја користите.

 

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Електронски уред против инсекти панел 43kw/Elektricen sistem za unistuvanje insekti

1.649 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД