fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Вакум вреќa за складирање на алишта и прекривки Vakum vreka za skladiranje na alii[ta i prekrivki

139 ден199 ден

SKU: Не е достапно Категории ,
Сподели:
  • Вакуумските вреќи за складирање на облека можат да заштедат до 80% од просторот во плакарот, а со користење на неколку вселенски кеси може да се исчисти вашиот плакар и да се зголеми просторот во вашиот плакар.
  • Цревото на правосмукалката лесно се поставува и е компатибилно не само со пумпи, туку и со сите други стандардни пумпи. Забелешка – Вакумната пумпа не е вклучена.
  • Кога ја отпакувате, внимавајте да не ја допирате кесата со ножеви, ножици или други остри предмети за да не ја оштетите торбата.
  • Со двојни патент заптивки и херметички вентили, како и направени од екстра густа пластика, бидете сигурни дека нема да има навлегување на вишок воздух во нашите вакум кеси и тие ќе останат во првобитната компримирана состојба.
  • Екстремно дебели и издржливи, нашите торби за заштеда на простор може да се користат повеќе пати.
Избери димензија

50*70*32см, 80*100*32см, 60*80*32см

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Вакум вреќa за складирање на алишта и прекривки Vakum vreka za skladiranje na alii[ta i prekrivki

Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД