fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.
Продадено!

Преса за плескавици пластична Presa za pleskavici

99 ден

Продадено!

SKU: 725310 Категории ,
Сподели:

Опис:

Производител на калапи за хамбургери;

Издржлив и лесен за чистење;

Изработен од висококвалитетен ПП материјал, безбеден е и не ги повредува луѓето;

Ставете го месото на преса за плескавица и ќе ви направи убава форма.

 

Спецификација

Име: Бургер супресор

Материјал: стр

Големина: надворешен 35,5cm, внатрешен капак 33cm

Облик: круг

Боја: Бела

Количина: 1

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Преса за плескавици пластична Presa za pleskavici

99 ден

Продадено!

Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД