Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Ролер ваљак за облека влакна Roler valjaka za obleka i vlakna milenici 731335

89 ден

Сподели:

Опис: Квалитетот е првиот со најдобра услуга. сите клиенти се наши пријатели. Моден дизајн, 100% сосема нов, висок квалитет!

Боја: Како што покажува сликата

Материјал: пластика Количина: 1 парче Забелешка: 1. Има 1-3 см разлика според рачно мерење

2. Ве молиме имајте предвид дека малата разлика во боја треба да биде прифатлива поради светлината и екранот. Ви благодариме и убав ден!

Големина:

Должина 10cm внатрешен

дијаметар 3,8cm
1 ролна: 50 листови
Употреба на производот: Се користи за отстранување на фини влакна, влакна од ткаенина, остатоци од хартија итн.. од облека, постелнина, софи, теписи, домашни миленици итн.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Ролер ваљак за облека влакна Roler valjaka za obleka i vlakna milenici 731335”
Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Ролер ваљак за облека влакна Roler valjaka za obleka i vlakna milenici 731335

89 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД