fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Заштитни вакумски селикоски гумици за врата на вакум Zastitni gimici silikon vakum vrata

179 ден

SKU: 710910 Категории ,
Сподели:

Карактеристики на производот:
1. Вшмукувачка подлога против судир за заштита на  квака зад вратата, заштитна подлога за намалување на бучавата на кваката.
2. Овој производ е направен од прецизен и еколошки силика гел, кој може да се закачи на кваката за да се намали бучавата и силата на ударот за подобро да се заштити ѕидот.
3. Дизајнот со вшмукување му овозможува да се апсорбира на ѕидот на плочката.
4. Со лесна и удобна инсталација.
Параметар на производот:
1. Материјал: силика гел
2. Големина: околу 2,5 * 4 cm/

3.Дијаметар на морон: околу 4 см/1,57 инчи
4. Тежина: околу 30 г

5.Боја :бела

Листа за пакување:
3бр во сет  пакување

 

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Заштитни вакумски селикоски гумици за врата на вакум Zastitni gimici silikon vakum vrata

179 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД