fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.
Саксија Монако 30*30*24см /10л за ограда SAKSIJA MONAKO Original price was: 260 ден.Current price is: 219 ден.
Модла тeфлонска срце на отварање Modla teflon srce Original price was: 250 ден.Current price is: 139 ден.

Жардинерија Тами 50см 7л / zardinerija 50sm tami 7l

Original price was: 120 ден.Current price is: 90 ден.

Шифра: 635011 Категории ,
Сподели:
  • Пакет со одлична вредност со вклучени тасни. Не се потребни алатки или дополнителни набавки за користење. Завршете 2 во 1 сет со еден клик
  • Одличен за внатрешна и надворешна употреба. Можете да изберете од различни бои што најмногу одговара на вашиот прозорец, градина, балкон или тераса.
  • Силен и цврст дизајн. Со подебели ѕидови што го прави потрајно.
  • Димензии: 50 cm должина на 15 cm висина и 15 cm длабочина
  •  Помогнете ни да ја одржуваме околината чиста со рециклирање на овој производ откако веќе не е во употреба

Пластична саксија во различни бои со екстра квалитет и едноставен дизајн кој одговара на секое место во вашиот дом и градина!

Саксии кои на вашиот дом и градина ќе му додадат посебен блесок на убавина.

Oтпорна на UV зраци и ниски температури.

Димензии:500мм х 150мм

Kaпацитет: 7литри

 

Избери Боја~

, , , , , , ,

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Жардинерија Тами 50см 7л / zardinerija 50sm tami 7l

Original price was: 120 ден.Current price is: 90 ден. Избери опции
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД