fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Жардинерија кука за ограда 50см / zardinerija so kuka za ograda

179 ден

бела
кафеава
киви
крем
лила
сива
црвена
црна
SKU: 002189 Категории , Ознака:
Сподели:

Висечки саксии направени од силна и цврста пластика. Дизајниран за прикажување на растенија околу градината закачени од панели за ограда, палуби и огради на балконот. Секој саден сад има капацитет од 10 литри. Одличен начин да додадете дополнителна боја и карактер на вашите надворешни простори.

Пластична саксија во различни бои со екстра квалитет и едноставен дизајн кој одговара на секоја ограда!

Саксии кои на вашиот балкон ќе му додадат посебен блесок на убавина.

Oтпорна на UV зраци и ниски температури.

Kaпацитет: 10литри

 

Избери Боја~

, , , , , , ,

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Жардинерија кука за ограда 50см / zardinerija so kuka za ograda

Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД