fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.
Жардинерија кука за ограда 50см / zardinerija so kuka za ograda Original price was: 260 ден.Current price is: 179 ден.
Саксија Виола ф29*25см 13л пластична со внатрешна тасна 595356 Saksija viola Original price was: 440 ден.Current price is: 359 ден.

Жардинерија Виена 50sm 14л Zardinerija viena

Original price was: 500 ден.Current price is: 399 ден.

Шифра: 504646 Категории , ,
Сподели:

Пластичната саксија во различни бои со екстра квалитет не само што импресионира со универзалниот изглед и прилагодливост,

погодна е и за на секоја ограда на затворено и отворено!

Саксии кои на вашиот балкон ќе му додадат посебен блесок на убавина.

Oтпорна на UV зраци и ниски температури од -20 до  + 50 ° C.

Димензии: 480мм х 210мм

Kaпацитет: 14литри

 

Избери Боја~

, , , ,

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Жардинерија Виена 50sm 14л Zardinerija viena

Original price was: 500 ден.Current price is: 399 ден. Избери опции
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД