fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Заштитна Подлога за столици навлака силиконски Za[titna Podloga za stolici navlaka silikon

179 ден

SKU: 710927 Категории ,
Сподели:

Оваа капа за нозете е пакување од 4 парчиња навлаки за стопала за мебел, изработени од издржлив мек силикон и ПВЦ. Нема потреба од лепење, едноставно се завиткува и не е лесно да падне. Нема да има гребнатини и бучава при преместување на вашиот мебел. Добар избор за заштита на вашиот мебел и под.

Карактеристики

– Боја: Транспарентна.
– Материјал: Силиконски гел и филц.
– Облик: Тркалезен лотос.
– Големина (Д*Ш*В): 44*44*35мм.
– Заштитни влошки за стапала за мебел Капак на врвот на столот Капаци за нозе
– Функција: Против лизгање спречува гребнатини.
– Нема потреба од лепење, едноставно се завиткува и не е лесно да падне.
– Поставките од филц овозможуваат вашата столица непречено да се лизга по плочката/дрвениот под.
– Нема да има гребнатини и бучава при преместување на вашиот мебел.
– ПРОВЕРЕТЕ ЈА ГОЛЕМИНАТА ПРЕД КУПУВАЊЕ: одговараат на КРУГО стапало со дијаметар од 29-34 мм.
– Кутијата со силиконски гел безбедно ги фаќа стапалата на столот.
– Забелешки: Проверете го дијаметарот/должината на ногата на столот ПРЕД да ги купите заштитниците.

Пакет Вклучува
4 * Заштитни подлоги за столче Заштитници за дрвени подови Навлаки за мебел Сет филц влошки Тркалезни лотос

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Заштитна Подлога за столици навлака силиконски Za[titna Podloga za stolici navlaka silikon

179 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД