fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Чаршаф ранер 180*35см шлајфер за маса slafer raner carsaf

329 ден

Сподели:
  •  Оваа велигденска чаршав е одлична за украсување трпезариски маси, покривки, тремови, влезни маси, маси за кафе за . Исто така, може да се користи како внатрешна или надворешна декорација за забава за дочек на Велигден. Додадете малку забава во декорацијата на вашата празнична трпеза.
  •  Оваа велигденска покривка за маса е со димензии 180 см  x 35 см , одговара на квадратни или правоаголни маси кои можат да сместат 4-6 луѓе, совршено се совпаѓа со вашиот дом или декор во кујната и е подготвена за вас после вас. користете го просторот носи хармонична и топла атмосфера.
  • Изработена од висококвалитетна плетена ткаенина, оваа велигденска покривка за маса е издржлива и удобна одозгора ја штити површината на вашата маса од врели тави, гребнатини и излевања.
  •  Нежно миење во машина во ладна или млака вода, сушење на тивок оган. Не ги белејте. 

Избери Модел

А, Б, Ц, Д, Е

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Чаршаф ранер 180*35см шлајфер за маса slafer raner carsaf

Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД