Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.
Продадено!

Модла силиконска 15/1 пајче биби Modla silikon

179 ден

Продадено!

Сподели:

Висококвалитетен и лесен за употреба и чист и мек и лесен за употреба.

Тежина на производот: 78 g

Материјал: Силикон за храна

Оценка на температурата: – 40 степени до + 230 степени

Боја: жолта, розова

Облик: 16 слатки патки

Си Зе: 17,6*17,6*1,4см

Користете за: , украсување торти, фондан, чоколада, бонбони итн.

 

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Модла силиконска 15/1 пајче биби Modla silikon

179 ден

Продадено!

Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД