fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.
Чаши бистро Мартини стаклени на столче CASI BISTRO MARTINI STAKLENI 44410 6/1 Original price was: 550 ден.Current price is: 479 ден.

Чаши бистро стакло жестоко столче 44134 6/1 Casa Bistro staklena na stolce zestoko mala

Original price was: 400 ден.Current price is: 299 ден.

Сподели:

Симпатична и ситна чаша за ликер за сервирање мала количина ликер обично после вечера. БИСТРО – ЧАША ЗА ЛИКЕР

Квантитет

6/1
Висина 112мм
Долен дијаметар 50мм
Врвен дијаметар 45мм
Капацитет 60мл
Боја Јасно
Карактеристики Без олово за миење садови
Материјал Стакло
Продуктната линија Пасабахче
Облик Тркалезна
Стил Произлезено
Тип Десертни чаши за вино
Вински стил

Срдечен

 

Пасабахче 44134 Детали

Зголемете ја вашата услуга за пијалоци и обезбедете им на гостите идеално искуство за пиење со овој Pasabahce 44134-024 Capri бистро срдечно стакло. Совршено порции за сервирање на вистинската количина на шери, овој артикл е прекрасен додаток за секој ресторан, бар, сала за банкет или настан кој се грижи за храна. Додека неговото долго стебло обезбедува удобно држење за гостите, осигурувајќи дека нивните раце не случајно ја загреваат содржината на стаклото, неговиот валани раб ја зголемува отпорноста за долготрајна употреба.  Неговата исклучителна јасност овозможува дури и одлична видливост на производот со цел да ги покажете вашите специјални пијалоци!

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Чаши бистро стакло жестоко столче 44134 6/1 Casa Bistro staklena na stolce zestoko mala”
Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Чаши бистро стакло жестоко столче 44134 6/1 Casa Bistro staklena na stolce zestoko mala

Original price was: 400 ден.Current price is: 299 ден.
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД