fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Kутија за храна во форма на банана kutija za hrana vo forma na banana an9163

100 ден

SKU: AP9163 Категории ,
Сподели:

Кутија за производи Titiz Aroni Banana AP-9163 е направен од висококвалитетни материјали во оригинален дизајн. Кутијата има богата боја и уникатна форма – се состои од два дела, кои се затворени со силна брава. Таков сад е дизајниран за складирање и транспорт на храна, на пример, банана за закуска. Пластичните садови се незаменлив додаток кој ви овозможува да складирате каква било храна, да замрзнувате храна за зимата и да правите многу други корисни работи. Главната предност и разновидност на многу производи на Titiz лежи во уникатниот материјал – тешката пластика. Високиот квалитет и одличниот дизајн се главните предности на производите од брендот Titiz Plastik!

  • Тип: кутија
  • Големина: 22 x 5,6 x 5,1 cm
  • Волумен: 0,5 l
  • Материјал: пластика
  • Тежина: 0,041 кг
  • Жолта боја
  • Карактеристики: форма на банана
  • Продуцент: Titiz Plastik (Турција)

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Kутија за храна во форма на банана kutija za hrana vo forma na banana an9163

100 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД