fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Сет за декорација на чаши, бармени, шанк, коктели мартини ОРТ-3069/set za dekoracija na casi kokteli martini barmen sank

619 ден

SKU: ОРТ-3069 Категории , Ознаки: , ,
Сподели:

Дизајн на три нивоа: горна фиока со сунѓер за навлажнување на стаклениот раб и 2 други прегради за сол и/или шеќер

Изработен од издржлива пластика безбедна за храна, лесна за чистење и лесна за употреба
Лесен за отворање и затворање, многу убав за поставување во домашен бар
Задолжително за љубителите на Маргарита
Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Сет за декорација на чаши, бармени, шанк, коктели мартини ОРТ-3069/set za dekoracija na casi kokteli martini barmen sank

619 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД