fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.
Базен со метална конструкција и пумпа 457*220*84см bazen so pumpa 28242np Original price was: 35.000 ден.Current price is: 28.390 ден.
Базен 220*150*60см со метална конструкција Bazen so metalna konstrukcija 28270np Original price was: 7.000 ден.Current price is: 5.890 ден.

Базен со метална конструкција и пумпа 28208Np Bazen so pumpa i metalna konstrukcija 28208np

Original price was: 12.000 ден.Current price is: 9.590 ден.

Шифра: 12095 Категории ,
Сподели:

Комплет базен со метална рамка покрај плажа 305×76 cm

Фотореалистичниот океански принт на страничните ѕидови и подот ќе направи да се чувствувате како навистина да пливате над морското дно! Опремени со цврста метална рамка и ПВЦ странични ѕидови, базените со метална рамка се дизајнирани да бидат лесно склопени и подготвени за употреба за кратко време. Ова е благодарение на иновативниот систем T-joint за лесно и брзо склопување. Филтер пумпата е вклучена во комплетот за лесно одржување на базенот.

  • SKU 28208NP
  • ОБЛИКУВАЈТЕ круг
  • Океан печатење ВО БОЈА

Капацитет (l)4.485

Време на склопување (мин.)30

МатеријалSuperTough™ PVC/челикБојаОкеански отпечаток

Тежина на пакувањето (кг)19.7

ОбликТркалезнаКапацитет (l)4.485

Димензии на пакувањето (cm)28,9 x 39,4 x 87,6sm

Димензии (см)305 x 76 x 305

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Базен со метална конструкција и пумпа 28208Np Bazen so pumpa i metalna konstrukcija 28208np

Original price was: 12.000 ден.Current price is: 9.590 ден.
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД