fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.
Базен интекс Метална рамка Bazen Intex 244x51cm 28205np Original price was: 5.000 ден.Current price is: 3.990 ден.
Базен со метална конструкција и пумпа 28208Np Bazen so pumpa i metalna konstrukcija 28208np Original price was: 12.000 ден.Current price is: 9.590 ден.

Базен со метална конструкција и пумпа 457*220*84см bazen so pumpa 28242np

Original price was: 35.000 ден.Current price is: 28.390 ден.

Шифра: 011225 Категории ,
Сподели:

Опремени со цврста метална рамка и ПВЦ странични ѕидови, базените со метална рамка се дизајнирани да бидат лесно склопени и подготвени за употреба за кратко време. Ова е благодарение на иновативниот систем T-joint за лесно и брзо склопување. Совршено решение за топлите летни денови.

  • SKU 28242NP
  • ОБЛИКУВАЈТЕ круг
  • БОЈА Сина

Технички спецификации

Капацитет (l) 16.805
Време на склопување (мин.) 45
Материјал SuperTough™ PVC/челик
Боја Сина
Тежина на пакувањето (кг) 69,17
Облик Тркалезна
Капацитет (l) 16.805
Димензии на пакувањето (cm) 51,1 x 55,2 x 129,2
Димензии (см) 457 x 122 x 457
Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Базен со метална конструкција и пумпа 457*220*84см bazen so pumpa 28242np

Original price was: 35.000 ден.Current price is: 28.390 ден.
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД