fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Чаша Гаjа стаклена пасабахче 6/1 420755 285ml Casi Gaya stakleni pasabahce

380 ден

Сподели:

Прекрасен класичен дизајн, овој сет чаши  внесува допир на елеганција во вашата колекција на стакларија, горниот дел од барот или трпезариската маса. Сигурно ќе остави впечаток кај гостите. Совршена за виски, ликери или само сок наутро, оваа кристално пресувана табла е прекрасен додаток на вашите часши за пијалоци.

Вклучени артикли: – 6 чаши
Мерење :
Висина – 13,7 см,
Должина – 6,7 см,
Ширина – 6,7 см,
Тежина по производ – 225 г.,
Капацитет ml – 285 мл

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Чаша Гаjа стаклена пасабахче 6/1 420755 285ml Casi Gaya stakleni pasabahce”
Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Чаша Гаjа стаклена пасабахче 6/1 420755 285ml Casi Gaya stakleni pasabahce

380 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД