fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Часи стакелни Шаренте конјак 1/1 Casi Sarente konjak na stolce pasabahce zestoko 440057 365ml

Original price was: 90 ден.Current price is: 69 ден.

Сподели:

Чаша за жесток пијалок

Елегантна за држење, изработена од тенко стакло.

Пакувани во комплет од 6 чаши

Собира 365 мл

Висина на чашата 126 мм

Дијаметар на горниот дел 65 мм

Дијаметар на долниот дел 80 мм

 

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Часи стакелни Шаренте конјак 1/1 Casi Sarente konjak na stolce pasabahce zestoko 440057 365ml”
Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Часи стакелни Шаренте конјак 1/1 Casi Sarente konjak na stolce pasabahce zestoko 440057 365ml

Original price was: 90 ден.Current price is: 69 ден.
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД