fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.
Прекрасен класичен дизајн, овој сет чаши со кристално цедење внесува допир на елеганција во вашата колекција на стакларија, горниот дел од барот или трпезариската маса. Сигурно ќе остави впечаток кај гостите. Совршена за виски, ликери или само сок наутро, оваа кристално пресувана табла е прекрасен додаток на вашите садови за пијалоци.
Вклучени артикли: – 6 чаши
Димензи
Висина – 9,0см ,
Должина – 7,6см
Ширина – 7,6см
Тежина по производ – 180гр.,
Капацитет мл – 270мл

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Чаши стаклени Гаја ниска 6/1 Casi stakleni Gaya niska 420164”
Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Чаши стаклени Гаја ниска 6/1 Casi stakleni Gaya niska 420164

380 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД