fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Чаши стаклени на столче жестоко пасабахче бистро 6/1 Casi stakleni pasabahce Bistro 44188 400ml

359 ден

Сподели:
  • Производител: Пасабахче.
  • Серија: „Бистро“.
  • Волумен: 400 ml
  • Висина: 23,3 см.
  • Дијаметар: 5,7 см.
  • Материјал: Стакло отпорно на удари.
  • Машина за миење садови: Да.
  • Микробранова печка: Да.
  • Пакување: Кутија за подароци.
  • Земја на производство

 

Надградете го вашиот избор за коктел или моктел со нашето неверојатно стакло. Овој сет на чаши е разновиден и елегантен додаток на вашите забави. Овие стаклени чаши се одличен комплимент за вашите постоечки чаши. Овој сет е совршен за сервирање на се, од газирана вода до сокови и мешани пијалоци. Овие чаши се погодни за миење садови, што го прави чистењето брзо и едноставно.

 

Чашата за коњак Pasabahce Bistro 400 ml е наменета за послужување на силни премиум алкохолни пијалоци. Чаша за коњак удобно се вклопува во дланката на раката, а топлината на пијалокот го открива неговиот вкус и мирис. Беспрекорно проѕирното стакло ви овозможува да ја набљудувате бојата на коњакот, ракијата или вискито, а карактеристичните сепарации што остануваат од внатрешноста на чашата можат да кажат за количината на масло. Благодарение на задебелените рабови, производите добиваат дополнителна заштита од механички оштетувања, поради што се зголемува работниот век на стаклените производи, тие можат да се мијат во машина за миење садови без да се грижат за нивниот изглед.

Купете чаши за коњак на големо во тектаре, како и запознајте се со целата серија на Pasabahce Bistro , што ја нудиме во онлајн продавницата

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Чаши стаклени на столче жестоко пасабахче бистро 6/1 Casi stakleni pasabahce Bistro 44188 400ml”
Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Чаши стаклени на столче жестоко пасабахче бистро 6/1 Casi stakleni pasabahce Bistro 44188 400ml

359 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД