fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Чаши стаклени за сладолет и коктели АЦЕ ВИЛЕ 1/1 275мл Casi stakleni za sladoled i koktel ACE VILE 51618

99 ден

Сподели:

Paşabahçe Arctic за сладолед 51618

Обем:275мл

Висина:213 mm.

Дијаметар на устата: 74,5 mm

Дијаметар на основата: 85 mm.

Максимална ширина: 85 мм

Димензии 74 × 85 × 213 cm

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Чаши стаклени за сладолет и коктели АЦЕ ВИЛЕ 1/1 275мл Casi stakleni za sladoled i koktel ACE VILE 51618”
Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Чаши стаклени за сладолет и коктели АЦЕ ВИЛЕ 1/1 275мл Casi stakleni za sladoled i koktel ACE VILE 51618

99 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД