fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Цедач за садови/cedac za sadovi

1.159 ден

SKU: 20204 Категории ,
Сподели:

Материјал- Инокс нерѓосувачки челик

Шифра- 20204

Димензија : 26*36*47см

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Цедач за садови/cedac za sadovi

1.159 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД