fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.
Чаши бистро Мартини стаклени на столче CASI BISTRO MARTINI STAKLENI 44410 6/1 Original price was: 550 ден.Current price is: 479 ден.
Чаши Елисиа сет 4/1 коктел стаклени Пасабахче 440437 CASI ELISIA STAKLENI DZIN TONIK STOLCE Original price was: 1.900 ден.Current price is: 1.260 ден.
Продадено!

Чаша Доро висока стаклена 260 ml / Casa doro staklena visoka 52732

Original price was: 200 ден.Current price is: 169 ден.

Продадено!

Шифра: 52732 Категории , Ознаки: ,
Сподели:
  • Капацитет од 260 ml

  • од дебело стакло – Пасабахче

  • совршен за вода и ладни пијалоци

  • со релјефна шема во попречни пруги

  • 6 парчиња во комплетот

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Чаша Доро висока стаклена 260 ml / Casa doro staklena visoka 52732”
Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Чаша Доро висока стаклена 260 ml / Casa doro staklena visoka 52732

Original price was: 200 ден.Current price is: 169 ден.

Продадено!

Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД