fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Чаши Алегра стаклени на стол пасабахче 440079 6/1 Casi stakleni Alegrapasabahce na stolce za vino

699 ден

Сподели:
ПАСАБАХЧЕ 440079 СПЕЦИФИКАЦИИ
Квантитет 6
Висина 226mm
Долен дијаметар 70mm
Врвен дијаметар 45мм
Капацитет 195ml
Боја транспарентно
Карактеристики Без олово за миење садови
Материјал Стакло
Продуктната линија Пасабахче Алегра
Облик Тркалезна
Стил Произлезено
Употреба Вино
Вински стил Шампањ

Зголемете ја вашата услуга за пијалоци и овозможете им на гостите идеално искуство за пиење со оваа Pasabahce 440079 Allegra. шампањ. Дизајнирана за да биде доволно разноврсна за свечени и опуштени поставувања, оваа чаша е совршена за секој ресторан, бар, сала за банкети или настани . Идеален е за сервирање на вашиот препознатлив шампањ или журкачко вино, бидејќи неговата сериозно заострена уста ги канализира аромите и вкусовите за идеално искуство за пиење. Нејзиното цврсто стебло е исто така тенко на изглед, што го прави удобно за држење. Плус, неговиот кристално чист дизајн овозможува одлична видливост на производот со цел да ги покажете вашите специјални пијалоци. Специфично дизајнирана со модерни облини и стилски линии, колекцијата Allegra сигурно ќе ја задоволи!

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Чаши Алегра стаклени на стол пасабахче 440079 6/1 Casi stakleni Alegrapasabahce na stolce za vino”
Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Чаши Алегра стаклени на стол пасабахче 440079 6/1 Casi stakleni Alegrapasabahce na stolce za vino

699 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД