fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.
Чаши Империјал Пасабахче 44272 6/1 Casi imperijal stakleni pasabahce 340ml Original price was: 550 ден.Current price is: 439 ден.
Чаши бистро коњак пасабахче Casi bistro konjak pasabahce 440057 1/1 365ml Original price was: 110 ден.Current price is: 89 ден.
Продадено!

Чаши бистро коњак пасабахче Casi bistro konjak pasabahce 44188 6/1 400ml

Original price was: 440 ден.Current price is: 359 ден.

Продадено!

Сподели:

Чашата за коњак Pasabahce Bistro 400 ml е наменета за послужување на силни премиум алкохолни пијалоци. Чаша за коњак удобно се вклопува во дланката на раката, а топлината на пијалокот го открива неговиот вкус и букет. Беспрекорно проѕирното стакло ви овозможува да ја набљудувате бојата на коњакот, ракијата или вискито, а карактеристичните сепарации што остануваат од внатрешноста на чашата можат да кажат за количината на масло. Благодарение на задебелените рабови, производите добиваат дополнителна заштита од механички оштетувања, поради што се зголемува работниот век на стаклените производи, тие можат да се мијат во машина за миење садови без да се грижат за нивниот изглед.

  • Производител: Пасабахче.
  • Серија: „Бистро“.
  • Волумен: 400 ml
  • Висина: 23,3 см.
  • Дијаметар: 5,7 см.
  • Материјал: Стакло отпорно на удари.
  • Машина за миење садови: Да.
  • Микробранова печка: Да.
  • Пакување: Кутија за подароци.
  • Земја на производство Турција

 

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Чаши бистро коњак пасабахче Casi bistro konjak pasabahce 44188 6/1 400ml”
Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Чаши бистро коњак пасабахче Casi bistro konjak pasabahce 44188 6/1 400ml

Original price was: 440 ден.Current price is: 359 ден.

Продадено!

Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД