fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Чаши Енотека пасабахче стаклени Casi Enoteka stakleni pasabahce 44248 780ml 1/1

159 ден

Сподели:
  • Елегантен дизајн.
  • Калено стакло.
  • Дебела основа за стабилност.
  • Може да се мие во машина за садови.
  • Безбедно во фрижидер.
  • Совршен за секојдневна употреба.
  • Волумен: 780 ml
  • Висина: 228 cm
  • Дијаметар на уста: 80 cm
  • Дијаметар на основата: 85 cm.

ENOTEKA 44248

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Чаши Енотека пасабахче стаклени Casi Enoteka stakleni pasabahce 44248 780ml 1/1”
Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Чаши Енотека пасабахче стаклени Casi Enoteka stakleni pasabahce 44248 780ml 1/1

159 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД